Zgłoszenia do II rundy PRX Mistrzostw Polski Rallycross

Przed nami II runda Mistrzostw Polski Rallycross. Zawody odbędą się na torze w Toruniu. Co ciekawe podczas tego dnia na obiekcie rywalizacja będzie toczyła się również w ramach serii Pucharu Polski oraz Pucharu Oponeo i Mistrzostw Okręgowych. Oznacza to jeszcze więcej aut i jeszcze więcej samochodów na torze!!

Zobaczcie jak przebiegała rywalizacja podczas ubiegłorocznej rundy w archiwum TVP Sport:
http://sport.tvp.pl/22247306/rallycross-cup-torun-2015-zacieta-walka-przez-caly-rok

Czy w tym roku też będą takie emocje? Na pewno będą większe, zapraszamy!!

 

 

Zgłoszenia do II rundy Mistrzostw Polski Rallycross oraz I rundy Pucharu Polski Rallycross Cup są przyjmowane przez formularz INSIDE.PZM.PL, szczegóły w skrócie opisane są poniżej. Zawody będą połączone z seriami:

– 3 runda Pucharu Polski OPONEO Rallycross
– 1 runda Pucharu Polski Junior Buggy
– 3 runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM OPONEO Rallycross
– 1 runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Rallycross

 

Zgłoszenie:
Obowiązuje jeden Formularz zgłoszenia dla wszystkich rang zawodów, dostępny jest poprzez system na stronie inside.pzm.pl
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól znajdujących się w formularzu !!!

Termin Zgłoszeń (obowiązuje zawodników startujących w wszystkich cyklach):
– 1 termin: do 12.05.2016 24h:00
– 2 termin: do 15.05.2016 24h:00

Kwota wpisowego:
Zgłoszenie do zawodów jest przyjęte przez organizatora tylko w przypadku gdy do zgłoszenia jest dołączone potwierdzenie przelewu odpowiedniej kwoty wpisowego.

Zawodnicy którzy chcą wystartować w Mistrzostwach Polski Rallycross niezależnie od klasy muszą uiścić opłatę w wysokości:
– I Termin 500zł
– II Termin 625zł
bez reklamy obowiązkowej organizatora
– I Termin 1000zł
– II Termin 1250zł

Zawodnicy którzy zgłoszą się do Mistrzostw Polski mają możliwość klasyfikacji przy uiszczeniu jednej opłaty wpisowego w pozostałych rangach zawodów, wystarczy zaznaczyć w górnej części formularza zgłoszenia odpowiednie pola wyboru.
zgłoszenie

Zawodnicy którzy chcą wystartować tylko w Pucharze Polski OPONEO Rallycross, Mistrzostwach Okręgu Bydgoskiego oraz Okręgu Warszawskiego dokonują jednorazową opłatę, zgodną z klasą w której startują według tabelki umieszczonej w formularzu zgłoszenia.
wpisowe

Niezależnie od uiszczonej opłaty oraz wybranej rangi zawodów, biegi kwalifikacyjne, półfinałowe oraz finałowe dla grup/klas: Supercars, Supernationals, SC Cup odbywają się wspólnie.

komentarze