AVON/COOPER partnerem PRX!

PRX Polish Rallycross dzięki ciężkiej pracy urósł do rangi Mistrzostw Polski i w obecnym formacie jest na poziomie międzynarodowych rozgrywek. W zawodach rallycross najwyższego krajowego szczebla, nie może zabraknąć głównego gracza na tej arenie jakim jest marka Avon- Cooper Motorsport robiąca najlepsze i najszybsze opony do tego fascynującego sportu. Dzięki oficjalnemu oddziałowi  Avon Polska będziemy wspierani na każdych zawodach przez ludzi odpowiednio do tego przeszkolonych, inżynierowie doradzą nam najlepsze opony wraz z pełnym zapleczem serwisowo-wulkanizacyjnym meldującym się zawsze na każdej rundzie. Support marki Avon nie będzie się tylko ograniczał do podnoszenia rangi naszych Mistrzostw i sprzedaży opon ale aktywnego wspierania cyklu PRX poprzez nagrody i gadżety dla zawodników.

Łukasz Zoll Prezes RC Promotor Polska: „Bardzo nas cieszy dołączenie do naszego cyklu tak znanej dla tej dyscypliny marki opon Avon Tyres. Dzięki temu zawodnicy będą mogli na każdej rundzie zaopatrzyć swój samochód w opony bezpośrednio na miejscu podczas zawodów, a także korzystać ze sprzętu do demontażu i montażu opon. To zdecydowanie ułatwi pracę zespołom rallycrossowym i podniesie prestiż imprezy.”

Więcej informacji dotyczących naszego partnera a także produktów dostępnych w ofercie możecie znaleźć na stronie: http://odsserwis.com/

11214341_546960835458049_5461171921697093309_n

komentarze