Samodzielne oględziny samochodu używanego – jak oszczędzić czas i pieniądze?

​Zakup używanego samochodu sam w sobie nie jest zadaniem prostym. Może się bowiem okazać, że trafimy na osoby, które będą chciały nas oszukać lub po prostu nie wspomną o paru mankamentach danego pojazdu, oczywiście niby przez przypadek. Wszystko to sprawia, że zanim zdecydujemy się na zakup, konieczne jest dokładnie sprawdzenie faktycznego stanu pojazdu, który nas zainteresował.

Niestety, może się również okazać, że pojazd, który nas interesuje, znajduje się naprawdę daleko. Dzieje się tak zwłaszcza w dwóch przypadkach – gdy mamy bardzo konkretne wymagania co do pojazdu oraz gdy jesteśmy po prostu klientami świadomymi. Jeżeli interesuje nas tylko konkretna marka, konkretny model i do tego z konkretnym silnikiem, do tego zero samochodów sprowadzanych i powypadkowych, to może się okazać, że czeka na nas raptem kilka egzemplarzy w całym kraju! Jeżeli szczęście nam nie dopisze, każdy będzie gdzie indziej i każdy naprawdę daleko. W takim przypadku przeprowadzenie samodzielnych oględzin to dużo jazdy, która przełoży się na stratę naszego czasu oraz pieniędzy. W przypadku funduszy pamiętajmy o kosztach paliwa, jedzeniu w trasie, wizycie w lokalnym ASO itd. Może się więc okazać, że sprawdzenie kilku egzemplarzy to naprawdę droga inwestycja, do tego stracimy na to nawet kilka dni.

Pamiętajmy jednak, że są firmy, które takie oględziny mogą przeprowadzić za nas. Jedną z nich jest Mobil Ekspert. Ceny ich usług zaczynają się od 289 zł, czyli są naprawdę tanie. Wybieramy dane ogłoszenie, zgłaszamy się do firmy, ona wysyła na miejsce swojego eksperta a my w ciągu 48 godzin bez wychodzenia z domu mamy dokładny raport dotyczący stanu pojazdu. Na jego podstawie możemy bez problemu podjąć decyzję o tym, czy samochód kupić, czy też nie. Do tego raport sprawia, że znamy wszystkie wady pojazdu, a cena samej usługi jest niezależna od lokalizacji naszej oraz pojazdu, który nas interesuje – wspaniale, prawda?

Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na usługi Mobil Ekspert. W niskiej cenie oszczędzamy czas, pieniądze oraz poznajemy faktyczny stan pojazdu, który nas interesuje – to oferta skrajnie atrakcyjna!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 645 978

E-mail: kontakt@rallycrosscup.pl

Strona informacyjna dotycząca specyfiki transportu samochodowego, kolejowego i nie tylko. Poradnik dotyczący najlepszych form transportu towarów w zależności od ich rodzaju i gabarytów.