Wypowiedzi przed Vilkyciai

Prezentujemy wypowiedzi zawodników PRX Mistrzostw Polski Rallycross przed zawodami na Litwie na torze Vilkyciai. Startujemy już w sobotę!

Michał Genstwa: Na Litwę jedziemy z optymistycznym nastawieniem, powoli zaczynamy sobie radzić z samochodem, co może pomóc w walce o wygraną na tych zawodach – tak, o wygraną. Tor na Litwie bardzo mi pasuje, a mój ostatni start w Vilkyciai był bardzo obiecujący, niestety Clio jak to Clio bywało kapryśne i po wygranej w pierwszej kwalifikacji w klasyfikacji generalnej Supernationals strzeliło tak zwanego „focha”. Oczywiście tor wszystko zweryfikuje. Chciałbym podziękować firmie Great Trade Solutions, Extreme Performance Tyres oraz Informatyczny Expert za możliwość startu na tak pięknym torze jakim jest tor w „Wielkim Czaju”. Do zobaczenia.

Paweł Hankiewicz: W ten weekend kolejna, trzecia już runda Mistrzostw Polski PRX. Tym razem na torze który najbardziej przypadł mi do gustu, litewskim Vilkyciai. Konkurencja znowu fantastyczna, koledzy się zbroją i zapowiada się świetna rywalizacja. Nasz plan to dopracować wszystkie szczegóły i sprawy które trochę niedomagały podczas ostatniego występu i bezpiecznie utrzymać prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Nic nie jest pewne i łatwe ale zrobimy wszystko co w naszej mocy by zwyciężyć!

Marcin Perzyna: Przed nami runda Mistrzostw Polski na Litwie, piękny obiekt typowo rallycrossowy który wręcz uwielbiam. Jedziemy z nowym setupem auta, zmiany dość poważne i tak naprawdę jak to w sporcie samochodowym szykowanie samochodu do ostatniej chwili. Mam nadzieje ze zdazymy wyeliminowac wszystkie problemy „wieku dziecięcego” przed zawodami. Nastawienie ? Jak zawsze, dobrze się bawić, przy okazji wejść na podium :) Co z racji silnie obsadzonej klasy supernational i mocnych aut konkurencji może nie być proste. Co wyjdzie ? Zobaczymy. Mam nadzieje, ze i nasz sponsor Invest Security i my jako zespól będziemy zadowoleni z zawodów i wrócimy z tarcza, a nie na tarczy :) Litwo! nadchodzimy !

Paweł Melon: bardzo się cieszę, że wyścig na Litwie juz w ten weekend. W całym cyklu to właśnie te zawody są najfajniejsze. Duża prędkość, dużo szutru, duża adrenalina i rywalizacja sportowa to daje tor na Litwie. W zeszłym roku finał nie ułożył się po mojej myśli. W tym roku jadę na mój ulubiony wyścig jako lider supernational i liczę, że przywiozę dużo cennych punktów tak istotnych na finał sezonu. Na Litwie zmieniamy barwy z „krainy lodu” na coś bardziej kolorowego :) Do zobaczenia w Vilkyčiai!!

Łukasz Zoll: Już w piątek jedziemy na kolejna rundę Mistrzostw Polski Rallycross tym razem na mój ulubiony tor na Litwie – Vilkyciai! Obiekt jest bardzo szybki z pięknymi szutrami na których jedzie sie z dużymi prędkościami :) Jest to start ostatniej szansy jeśli mam myśleć o dobrym wyniku na koniec sezonu! Jesteśmy pozytywnie nastawieni i zmotywowani do walki. Konkurencja jest bardzo wyrównana co pokazały ostatnie zawody. Jest pięciu mocnych kierowców którzy mogą wygrać :) … myślę ze to będą bardzo ciekawe zawody dla naszych Kibiców !!!

komentarze