SeicentoCup

Kierowcy klasy SeicentoCup Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Rallycross

 

berdys_opis Berdys Rafał

zawodnik znany również ze startów w KIA Lotos Race. Do rallycrossu trafił dzięki programowi dla młodych uzdolnionych zawodników dzięki któremu w Słomczynie mimo debiutu Rafał zwyciężył obie rundy.

 

 

budzynski_opisBudzyński Piotr

Podczas swojego debiutu na ostatniej rundzie w Toruniu Piotr zachwycił wszystkich swoim tempem i ostatecznie zwyciężył w tej rundzie. Sezon 2016 zapowiada się bardzo ciekawie dla tego zawodnika.

 

 

chrzanowski Chrzanowski Radosław

Mimo dosyć leciwego Fiata CC Radek niejednokrotnie pokazał że potrafi być dużym zagrożeniem dla swojej konkurencji.

 

 

 

gajkos_opisGajkoś Piotr

To bardzo zdolny zawodnik który niestety często napotyka na problemu z autem. Mimo to Piotrek może nas zaskoczyć w przyszłym sezonie.

 

 

 

graszek_opisGraszek Mikołaj

To zawodnik który coraz lepiej radzi sobie w Rallycrossie. W sezonie 2016 dzięki większemu doświadczeniu może okazać się czarnym koniem tej klasy.

 

 

 

grudzinskiuGrudziński Marcel

Najmłodszy zawodnik PRX sezonu 2015. Kartingowiec z wieloma sukcesami swoją karierę rozpoczyna w polskim Rallycrossie od klasy Seicento Cup w którym to w pierwszym sezonie startów pokazał że może być bardzo dużym zagrożeniem w sezonie 2016.

 

 

grzybowski Grzybowski Łukasz

zwycięzca Pucharu Polski Junior Buggy w sezonie 2015 jednocześnie startując w Seicento Cup zajmując w swoim debiutanckim sezonie drugie miejsce w klasie regularnie notując coraz lepsze wyniki.

 

 

kosztrzewa_opis Kostrzewa Piotr

„Kudłaty” to charyzmatyczna postać, zawodnik i działacz polskiego rallycrossu.

 

 

 

 

kulesza_opisKulesza Łukasz

Bardzo pozytywna postać i jednocześnie szybki kierowca. Charakterystyczne jaskrawo zielone seicento niejednokrotnie pokazywało dużą prędkość na torze.

 

 

 

lisicki_opisLisicki Marcin 

Zwycięzca sezonu 2015 w klasie Seicento Cup. Mimo dachowania w środku sezonu Marcin szybko się pozbierał i odbudował auto zapewniając sobie ostatecznie zwycięstwo w cyklu.

 

 

matczakMatczak Marcin

Drugi z zawodników który rozpoczął swoją karierę w PRX dzięki programowi promotora przeznaczonym dla młodych zawodników w którym Marcin wystartował za kierownicą Fiata Seicento.

 

 

silakowski_opis Siłakowski Mateusz

zawodnik startujący Fiatem Seicento nabiera coraz więcej doświadczenia jednocześnie zwiększając swoją prędkość. Mateusz też będzie zawodnikiem w sezonie 2016 na którego warto zwrócić uwagę.