Rallycross Cup wspiera zawodników

Promotor cyklu podjął decyzję o bezpłatnym udostępnieniu na I i II rundę Rallycross Cup 30 i 31 maja w Słomczynie dwóch pojazdów dla wybranych zawodników. Będą to Fiat Cinquecento 1200ccm oraz Fiat Seicento 1100ccm. Zainteresowani proszeni są o przesłanie kandydatury drogą elektroniczną z telefonem zwrotnym do siebie. W treści emaila prosimy o podanie swoich dotychczasowych osiągnięć sportowych i swoje dalsze plany startów.

cc_sc

Jest to szansa dla kierowców posiadających już licencje sportową B,C i wyposażenie bezpieczeństwa w postaci kombinezonu i kasku, aby mogli przy minimalnym nakładzie finansowym spróbować udziału w Rallycross Cup. Jest to pilotażowy program, dotychczas żadna dyscyplina nie przygotowała takiej oferty dla szerokiego grona kierowców (nie licząc aut VIP w wyścigach).

Podstawowe zasady startu w aucie od Rallycross Cup:
– zawodnik nie płaci za wynajem pojazdu
– zawodnik ponosi koszty wpisowego
– zawodnik musi mieć kombinezon oraz kask
– auto musi być oddane w stanie jakim zostało otrzymane
– koszty naprawy ponosi osoba startująca
– dopuszcza się umieszczanie reklam na aucie
– reklama Rallycross Cup i partnerów cyklu jest obowiązkowa
– jazdy testowe organizowane są przez zawodnika

Zaleca się, aby osoby które chcą skorzystać z tej oferty dysponowały podczas zawodów minimalnym zapleczem serwisowym i pomocą, aby można było dokonać podstawowych czynności serwisowych.

Automax Motorsport przez cały weekend 30 i 31 maja będzie doradzał i w miarę możliwości pomagał przy obsłudze samochodów. Obydwa auta mają zapewnione miejsce przy namiocie serwisowym Automax Motorsport.

Szczegółowy regulamin korzystania z pojazdu będzie uzgodniony z zawodnikami już indywidualnie. Zgłoszenia przyjmowane będą do poniedziałku (18.05) do godz. 24:00.

Ares do nadsyłania zgłoszeń: rcc@rallycrosscup.pl

 

Zdjęcia dostępnych pojazdów:

cc_rcc

scc_rcc

komentarze