Lista zgłoszeń na I i II rundę Rallycross Cup

Publikujemy listę zgłoszeń na I i II rundę Rallycross Cup 30 i 31 maja na torze w Słomczynie. Zapraszamy do kibicowania przez cały wyścigowy weekend. Startujemy o godz. 9:30.

 

Lista zgłoszeń I runda Rallycross Cup 30.05.2015 – tor Słomczyn

SuperCars

1 75 Robert Czarnecki AK Rzemieślnik Mitsubishi Lancer SuperCars
2 55 Bartosz Idźkowski AK Nowomiejski Mitsubishi Lancer SuperCars
3 10 Łukasz Kabaciński AK Galicyjski Mitsubishi Lancer SuperCars
4 102 Piotr Kempa AK Rzemieślnik Skoda Fabia MK1 SuperCars
5 5 Anton Kochishvili AK Polski Subaru Impreza GT SuperCars
6 4 Adam Kozak AK Rzemieślnik Renault Clio T16 SuperCars
7 2 Mateusz Ludwiczak Motoklub Olszytn Ford Focus SuperCars
8 3 Łukasz Osmański AK Nowomiejski Skoda Fabia MK1 SuperCars
9 701 Maciej Palczewski AK Łódzki Subaru Impreza SuperCars
10 1 Łukasz Zoll AK Rzemieślnik Skoda Fabia MK2 SuperCars

SeicentoCup

1 430 Rafał Berdys AK Wielkopolski Fiat Cinquecento Seicento Cup
2 426 Radosław Chrzanowski AK Rzemieślnik Fiat Cinquecento Seicento Cup
3 423 Piotr Gajkoś AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
4 428 Mikołaj Graszek AK Nowomiejski Fiat Seicento Seicento Cup
5 474 Marcel Grudziński AK Orski Fiat Seicento Seicento Cup
6 425 Łukasz Grzybowski AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
7 449 Piotr Kostrzewa AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
8 424 Marcin Lisicki AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
9 429 Marcin Matczak AK Orski Fiat Seicento Seicento Cup
10 437 Mateusz Siłakowski AK Toruński Fiat Seicento Seicento Cup

SuperNationals

1 418 Jakub Iwanek AK Rzemieślnik Citroen Saxo SuperNationals K2
2 414 Kamil Lewandowski AK Nowomiejski Volkswagen Polo SuperNationals K2
3 432 Dariusz Sobecki AK Polski Skoda Felicia SuperNationals K2
4 403 Alan Wiśniewski AK Rzemieślnik Citroen Saxo SuperNationals K2
5 407 Michał Genstwa AK Nowomiejski Renault Clio Williams SuperNationals K3
6 408 Robert Górniak Ak Królewski Renault Clio SuperNationals K3
7 434 Sylwester Grodzki AK Rzemieślnik KIA Ceed SuperNationals K3
8 419 Paweł Hankiewicz AK Rzemieślnik Renault Clio SuperNationals K3
9 402 Konrad Kacprzak AK Rzemieślnik Opel Astra OPC SuperNationals K3
10 411 Marcin Mrożek AK Rzemieślnik Renault Clio SuperNationals K3
11 444 Mateusz Mruk AK Rzemieślnik Peugeot 206 RC SuperNationals K3
12 427 Piotr Smoliński AK Inowrocławski Ford Fiesta ST SuperNationals K3
13 433 Adam Trzonkowski MSA Opel Astra GSI SuperNationals K3
14 431 Daniel Krzysiak AK Polski BMW E30 SuperNationals K4
15 435 Paweł Melon AK Polski BMW E36 SuperNationals K4
16 415 Marcin Perzyna AK Rzemieślnik BMW E36 SuperNationals K4
17 401 Barłomiej Ruszczynski DSMB Alfa Romeo 156 SuperNationals K4

 

 

Lista zgłoszeń II runda Rallycross Cup 31.05.2015 – tor Słomczyn

SuperCars

1 75 Robert Czarnecki AK Rzemieślnik Mitsubishi Lancer SuperCars
2 55 Bartosz Idźkowski AK Nowomiejski Mitsubishi Lancer SuperCars
3 10 Łukasz Kabaciński AK Galicyjski Mitsubishi Lancer SuperCars
4 102 Piotr Kempa AK Rzemieślnik Skoda Fabia MK1 SuperCars
5 5 Anton Kochishvili AK Polski Subaru Impreza GT SuperCars
6 4 Adam Kozak AK Rzemieślnik Renault Clio T16 SuperCars
7 2 Mateusz Ludwiczak Motoklub Olszytn Ford Focus SuperCars
8 12 Szymon Osmański AK Nowomiejski Skoda Fabia MK1 SuperCars
9 701 Maciej Palczewski AK Łódzki Subaru Impreza SuperCars
10 1 Łukasz Zoll AK Rzemieślnik Skoda Fabia MK2 SuperCars

SeicentoCup

1 430 Rafał Berdys AK Wielkopolski Fiat Cinquecento Seicento Cup
2 426 Radosław Chrzanowski AK Rzemieślnik Fiat Cinquecento Seicento Cup
3 423 Piotr Gajkoś AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
4 428 Mikołaj Graszek AK Nowomiejski Fiat Seicento Seicento Cup
5 474 Marcel Grudziński AK Orski Fiat Seicento Seicento Cup
6 425 Łukasz Grzybowski AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
7 449 Piotr Kostrzewa AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
8 424 Marcin Lisicki AK Rzemieślnik Fiat Seicento Seicento Cup
9 429 Marcin Matczak AK Orski Fiat Seicento Seicento Cup
10 437 Mateusz Siłakowski AK Toruński Fiat Seicento Seicento Cup

SuperNationals

1 418 Jakub Iwanek AK Rzemieślnik Citroen Saxo SuperNationals K2
2 414 Kamil Lewandowski AK Nowomiejski Volkswagen Polo SuperNationals K2
3 432 Dariusz Sobecki AK Polski Skoda Felicia SuperNationals K2
4 403 Alan Wiśniewski AK Rzemieślnik Citroen Saxo SuperNationals K2
5 407 Michał Genstwa AK Nowomiejski Renault Clio Williams SuperNationals K3
6 408 Robert Górniak Ak Królewski Renault Clio SuperNationals K3
7 434 Sylwester Grodzki AK Rzemieślnik KIA Ceed SuperNationals K3
8 419 Paweł Hankiewicz AK Rzemieślnik Renault Clio SuperNationals K3
9 402 Konrad Kacprzak AK Rzemieślnik Opel Astra OPC SuperNationals K3
10 411 Marcin Mrożek AK Rzemieślnik Renault Clio SuperNationals K3
11 444 Mateusz Mruk AK Rzemieślnik Peugeot 206 RC SuperNationals K3
12 427 Piotr Smoliński AK Inowrocławski Ford Fiesta ST SuperNationals K3
13 433 Adam Trzonkowski MSA Opel Astra GSI SuperNationals K3
14 431 Daniel Krzysiak AK Polski BMW E30 SuperNationals K4
15 435 Paweł Melon AK Polski BMW E36 SuperNationals K4
16 415 Marcin Perzyna AK Rzemieślnik BMW E36 SuperNationals K4
17 401 Barłomiej Ruszczynski DSMB Alfa Romeo 156 SuperNationals K4

komentarze